Ogłoszenia duszpasterskie na  25 niedzielę zwykłą 23.09.2018r.

Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17.40.

Kalendarz liturgiczny kościoła:

• Dziś – wsp. św. Ojca Pio
  • Środa – wsp. św. męczenników Kosmy i Damiana
  • Czwartek – wsp. św. Wincentego a Paulo
  • Piątek – wsp. św. Wacława
  • Sobota – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Centrum Jana Pawła II w Krakowie, Wyjazd w sobotę o g. 9.30 od remizy OSP w Biskupicach. Powrót ok. 15.30. Zapisy u ks. Proboszcza i w kancelarii.

W parafii Gdów w kolejne cztery niedziele października KURS PRZEDMAŁŻENSKI.

W przyszłą niedziele jak już informowaliśmy – ostatnią miesiąca składka na potrzeby inwestycyjne w parafii – na spłatę remontu naszych organów. Za ofiary na ten cel składane serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcą.

Zwracamy się z prośbą do porządkujących groby na cmentarzu, aby trawę składować nie do kontenera lecz obok skarpy. W ten sposób zaoszczędzimy spore środki finansowe. Parafia za wywóz śmieci z cmentarza płaci duże kwoty. Niech to będzie nasza wspólna troska o mądrą gospodarkę finansami. Za dostosowanie się do prośby serdeczne Bóg zapłać.

Wspólnota Galilea zaprasza na spotkanie mężczyzn w najbliższy czwartek, rozpoczęcie mszą św. o godz. 19.00 w kaplicy w Przebieczanach.

Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas 6 i 7 szkoły podstawowej będą w tym tygodniu w następującym porządku: dziewczęta z klas      7 we wtorek o 17.00, chłopcy z klas 7 w środę o 17.00, , dziewczęta z klasy 6 w czwartek o 17.00, chłopcy z klas 6 w piątek o 17.00. Jeśli ktoś nie mógłby przyjść w przewidzianym czasie może tym razem przyjść na spotkanie innej grupy.

W piątek o godz. 16.45 spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klasy III gimnazjum.

Zapraszamy na spotkanie do kościoła w przyszłą sobotę po wieczornej mszy św. rodziców młodzieży klas VI, VII, VIII i III gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

Nowożeńcom, którzy wczoraj zawarli związek małżeński, składamy serdeczne podziękowanie za udekorowanie świątyni i życzymy Bożej opieki we wspólnym życiu.

W minionym tygodniu Bóg wezwał do siebie z naszej wspólnoty ŚP. Marię Olchawską z Trąbek. Prośmy dla niej i naszych bliskich zmarłych: „ Dobry Jezu, a nasz Panie….”

Na cały tydzień życzymy wszystkim życiowej mądrości, wyborów tego, co służy dobru i podoba się Bogu. Szczęść Boże.

Intencje mszalne: 24 IX – 30 IX 2018

630:  + Mieczysława Adamusa od żony

+ Jacka Augustynka od żony z córką Karoliną

+ Stanisławy Markut od siostrzenicy Władysławy z mężem