PORZĄDEK KOLĘDY  2017/18

 

Środa 27.12. Godzina Miejscowość
Ks. Proboszcz 9.00 TRĄBKI – od Pani Wojciechowskiej i Państwa Lenartów, „starą drogą”; „Kazimierz” do Państwa Waśniowskich
Ks. Maciej 9.00 Biskupice od państwa Zająców do państwa Domoniów /bez domów pod lasem/ oraz od państwa Kanarków do państwa Wronów
Ks. Zbigniew 9.00 Przebieczany (Zagaje, Obrytka) od Państwa Markutów do Pani Wandy Kępa

 

Czwartek  28.12
Ks. Proboszcz 9.00 PRZEBIECZANY – od Państwa Ligęzów (Stary Gościniec), strona prawa do „Korala” następnie od Państwa Kurzydymów do Państwa Grabowskich
Ks. Maciej 9.00 Darczyce od państwa Grabowskich – lewa strona do państwa Wilków
Ks. Zbigniew 9.00 Biskupice – od kościoła do Państwa Kurowskich

 

Piątek 29.12
Ks. Proboszcz 9.00 TOMASZKOWICE – od Państwa Leśniak, od głównej drogi                                                     do Państwa Zadak
Ks. Maciej 9.00 Przebieczany od państwa Kaniów w kierunku kaplicy i dalej do pani Orłowskiej i zakończenie u państwa Zająców
Ks. Zbigniew 9.00 Tomaszkowice – od Sułkowa (od Pani Kazimiery Konopka) w kierunku Urzędu Gminy i domy po tej stronie głównej drogi do Państwa Nogów

 

Sobota 30.12
Ks. Proboszcz 9.00 SUŁÓW wieś
Ks. Maciej 9.00 Trąbki od „Wietroka” – od państwa Ochońskich, strona prawa do szkoły i państwa Kubowiczów
Ks. Zbigniew 9.00 Szczygłów – od Państwa Dąbrowskich do granicy z Biskupicami

 

Wtorek 02.01.2018
Ks. Proboszcz 9.00 TRĄBKI – od Państwa Kot do Państwa Gasiów; następnie od Państwa Bochenek do Państwa Szlachtów
Ks. Maciej 9.00 Zabłocie od dawnego sklepu do państwa Porębskich i lewa strona do świetlicy

 

Środa 03.01
Ks. Proboszcz 15.00 TRĄBKI Podryje od Państwa Magnowskich do Państwa Bednarzów
Ks. Zbigniew 15.00 Sułów, Ryje – od Pani Masior do Państwa Merwartów

 

Czwartek 04.01
Ks. Proboszcz 9.00 PRZEBIECZANY – przy E4 od Państwa Rybotyckich do Państwa Kołaczyków
Ks. Maciej 14.30 Trąbki Tarnówka – od pana Adama Waśniowskiego do pana Andrzeja Gaczoła
Ks. Zbigniew 9.00 Darczyce – od Państwa Salów, strona prawa w kierunku kaplicy oraz domy z lewej strony od Państwa Hojołów

 

 

Sobota 05.01
Ks. Proboszcz 9.00 BISKUPICE Słomiana od Pani Grochot – Kyrcz do Państwa Nogów

 

Poniedziałek 08.01
Ks. Proboszcz 14.00 BISKUPICE  Zabiele – od Pani Wójcik do Pani Bronisławy Kot
Ks. Maciej 14.30 Biskupice od „Pastwisk”- od państwa Włodarczyków do państwa Konarskich
 

Wtorek 09.01

Ks. Proboszcz 14.00 PRZEBIECZANY Zabiele od Państwa Kurowskich do Pani Anny Badura
Ks. Maciej 14.00 Tomaszkowice od państwa Zadaków do pana Sołtysa, państwa Lipińskich, pani Romowicz i państwa Niesmacznych

 

Środa 10.01
Ks. Maciej 15.00 Tomaszkowice od Dworu do państwa Jamków
Ks. Zbigniew 15.00 Trąbki, Podryje – dokończenie; od Państwa Leniart do remizy i dalej do Państwa Klimów

 

Czwartek 11.01
Ks. Proboszcz 14.00 BISKUPICE od granicy Szczygłowa do Wielkich Łąk
Ks. Maciej 14.30 Biskupice „Pacówki” od przychodni do państwa Chytrosiów
Ks. Zbigniew 15.00 Przebieczany, Zapanki; od Pani Tańcula

 

Piątek 12.01
Ks. Maciej Ścibor 14.30 Biskupice „Pacówki” od państwa Ochońskich do państwa Filipowiczów
Ks. Zbigniew 15.30 Zabłocie – góra; od Suchoraby do Słomianej

 

Sobota  13.01
Ks. Proboszcz 9.00 TOMASZKOWICE – Chorągwica od Państwa Kalembów do Państwa Ciszków, następnie w kierunku Winnicy
Ks. Maciej 9.00 Szczygłów od Zabłocia – od państwa Pilchów do państwa Chytrosiów i Lebiestówka
Ks. Zbigniew 9.00 Sułów, Dołki; od Państwa Zwalińskich do Państwa Nalepów

 

Poniedziałek 15.01
Ks. Proboszcz 16.00 SUŁÓW /nowy rejon/ od Państwa Michaliszyn do Państwa Piwków i BISKUPICE pod lasem do Państwa Dubielów
Ks. Maciej 14.30 Przebieczany „Wielopole”

 

Wtorek 16.01
Ks. Proboszcz 15.00 ZABŁOCIE od Państwa Pilchów strona prawa do granicy Szczygłowa

 

Środa 17.01
Ks. Zbigniew 14.00 Biskupice, Rymarówka – Zapanki; od Państwa Dzióbków do Pani Cecylii Kubik

 

Czwartek 18.01
Ks. Maciej 14.30 Sułów Dołki dokończenie
Ks. Zbigniew 14.00 Przebieczany, „Gdowska” i domy na Zagaju

 

Sobota 19.01
Ks. Zbigniew 9.00 Szczygłów; od Państwa Wąsików do Państwa Jaszczyków