Ogłoszenia duszpasterskie – XXI niedziela zwykła 25.VIII.2019r.

Jak w każdą niedzielę zapraszamy na nieszpory do kościoła na 17.40. Dzisiaj w Parku  Rozrywki i Wypoczynku w Tomaszkowicach – DOŻYNKI – dziękczynienie za plony i modlitwa za rolników. Rozpoczęcie mszą św. o g. 16.00.

Kalendarz liturgiczny tego tygodnia:

• Poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
  • Wtorek – św. Moniki
  • Środa – św. Augustyna
  • Czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Jest jeszcze 5 wolnych miejsc na 6 dniową pielgrzymkę na Ukrainę od 25 do 31 września.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej – pieszą autokarową, która będzie 7 i 8 września. Zgłoszenia w zakrystii i kancelarii. Prosimy o podanie daty urodzenia do ubezpieczenia oraz wpłatę 60 zł – 2 dni, 30 zł – 1 dzień. Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 11.00 msza św. dziękczynna i z prośbą o błog. Boże dla ks. Macieja w nowej placówce duszpasterskiej. Także przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy Siostry Klawerianki z wydziału misyjnego naszej Kurii, które w ramach nadzwyczajnego miesiąca misyjnego będą przed kościołem zbierały ofiary na misje.

Prasa katolicka znajduje się w miejscach wyznaczonych.

Wszystkim gościom, oraz parafianom życzymy dobrej niedzieli i głębokiej wiary. Szczęść Boże.

Intencje mszalne: 26 VIII –  01 IX

630: + Jana Szwagrzyka od pracowników MPO

Wtorek:

630: + Kingi Filus od chrześniaka Rafała

630+ Jacka Augustynka od chrześniaka Pawła Waśniowskiego

1800: Dziękczynna w 58 r. ślubu Zofii i Mariana Kamisińskich, z prośbą o błog. Boże i opiekę MB

Czwartek :

630: + Sylwestra Kosteckiego od siostry Bronisławy

1800: Dziękczynna w 55 r. ślubu Zofii i Karola Antończyk, z prośbą o błog. Boże i opiekę MB

630: + Dominika Fortuny od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

1800:  + Kingi Filus 1 r. śm., rodziców: Józefa i Władysławę

630: W pewnej intencji