XXIX Niedziela zwykła – 20.10.2019r.

1. Dziś w naszej archidiecezji Uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji. Nabożeństwo różańcowe o g. 17.30, w tygodniu różaniec o g. 16.30 serdecznie zapraszamy.
  2. Dzisiaj rozpoczęliśmy Tydzień Misyjny – składka przeznaczona jest na misje.
  3. We wtorek w liturgii wspomnienie św. Jana Pawła II papieża.
  4. Dziś w Gdowie o godz. 14.00 kurs przedmałżeński – szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń.
  5. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Gość Niedzielny od dzisiejszego numeru kosztuje 6 zł.
  6. W zakrystii i kancelarii można składać na wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.
  7. W piątek Spotkanie Grupy Apostolskiej o 19.00.
  8. W ubiegłą niedzielę młodzież z Grupy Apostolskiej zebrała na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 3560 zł i 5 euro. Serdecznie dziękujemy.
  9. W przyszłą niedzielę – ostatnia miesiąca składka inwestycyjna na potrzeby parafii.
  10. W czwartek o 15.30 zapraszamy kandydatów na kurs ministrancki do salki w domu parafialnym oraz nowych chętnych kandydatów.
  11. W nowym tygodniu wszystkim parafianom i gościom życzymy opieki i błogosławieństwa od Boga we wszystkich poczynaniach.