II Niedziela zwykła – 19.01.2020r.

1. Zapraszamy dzisiaj na adorację 17.30 którą rozpoczniemy nabożeństwo do bł. o. Narcyza Turchana, następnie Msza św. Szczególnie zapraszamy młodzież kl. VI. Po Mszy św. o g. 11.00 rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród za udział w konkursach z naszej gazety parafialnej „Posłaniec Marciński”.
  2. W kościele rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W sobotę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. W czwartek spotkanie młodzieży kl. VII i VIII przygotowującej się do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą św. wieczorną i adoracją następnie spotkanie w kościele.
  5. Prosimy o pomoc w sprzątaniu wyremontowanej I części „domu parafialnego”, który już podczas ferii zimowych będzie służył dzieciom i młodzieży do spotkań. Sprzątanie w środę od g. 15.00. Liczymy na pomoc.
  6. W sobotę o g. 10.00 w domu parafialnym spotkanie opłatkowe dla lektorów, ministrantów, scholii, Grupy Apostolskiej i Małego Apostoła.
  7. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich członków ŻR w sobotę 25 stycznia. Rozpocznie się Mszą św. o g. 14.00, potem w domu parafialnym spotkanie przy stole – ZAPRASZAMY!
  8. W przyszłą niedzielę o g. 17.00 spotkanie dla zainteresowanych samolotowo – autokarową pielgrzymka do Grecji, którą planujemy końcem czerwca.
  9. Polecamy do czytania prasę katolicką jako źródło pogłębiania wiedzy i wiary.
  10. W czasie ferii zimowych – w pierwszym tygodniu organizujemy dzieciom zajęcia w naszej Parafii od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 12.00. Podobnie i w drugim tygodniu. Szczegóły będą na plakatach w szkole, w gablotach ogłoszeń, oraz na stronie internetowej naszej parafii. Planujemy zajęcia sportowe, gry i zabawy, grilla, filmy, oraz naukę ZUMBY.
  11. Dzieci biorące udział w RORATACH mogą się zapisywać na wycieczkę do ZAKOPANEGO, lub KRAKOWA, które to wyjazdy są nagrodą za ich obecność na RORATACH. Wycieczki będą w drugim tygodniu ferii do Krakowa w poniedziałek 3 lutego o g. 9.00, a do Zakopanego .
  12. Plan kolędy na najbliższy tydzień z uwzględnienie zmiany trasy Szczygłowa z 25.01 która została podzielona na II części:
  • Poniedziałek 20.01

Proboszcz od 11.00 Biskupice od granicy Szczygłowa

Krzysztof od 14.00 Darczyce – od Państwa Salów, strona prawa w kierunku kaplicy

• Środa 22.01 Mateusz od 8.30 Szczygłów od Zabłocia (p. Pilch) do nr. 43 Państwo Łanoszka.
  • Czwartek 23.01 Proboszcz od 8.30 Biskupice Zabiele od Pani Wójcik
  • Piątek 24.01 Mateusz od 14.00 Szczygłów dalsza część trasy od Zabłocia od nr 57 Państwo Wróbel do nr 72 Państwo Gąsiorowski.

Wszystkim parafianom i modlącym się z nami życzymy sił i mocy Ducha Świętego. Szczęść Boże.