Zmarli w 1 poł. 2010 roku

Zmarli w 1 poł. 2010 roku:

Domoń Kazimierz ( od rodziny Faliszów z Dankowic ).
Domoń Kazimierz ( od rodziny Główków z Hałcnowa ).
Domoń Kazimierz ( od rodziny Kozików z Oświęcimia ).
Domoń Kazimierz ( od parafian św. Maksymiliana w Oświęcimiu ).
Domoń Kazimierz ( od parafian z Dankowic ).
Domoń Kazimierz ( od Sióstr Serafitek z Oświęcimia ).
Domoń Kazimierz ( od Dyrekcji, pracowników i uczniów Szk. Podstaw.
i Gimnazjum w Dankowicach ).
Domoń Kazimierz ( od współpracowników ks. Adama z Zespołu Szkół nr 1 w Oświęcimiu ).      Domoń Kazimierz ( od nauczycieli i pracowników ze Szkoły Podst. nr. 11 w Oświęcimiu ).    Domoń Kazimierz ( od członków Rycerstwa Niepokalanej Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu ).                                                                                                                       Domoń Zbigniew ( od rodziny Michalików ).
Jachimczak Wacława ( od rodziny Iskrzyckich z Rabki –Ponice ).
Jachimczak Wacława ( od rodziny Koników i Dańców z Chorągwicy ).
Jachimczak Wacława ( od Moniki Szawel z rodziną ).
Kasprzyk Agata ( od znajomych ze Słomianej ).                                                                 Kasprzyk Agata ( od znajomych ze Słomianej ).
Kasprzyk Agata ( od Jana i Doroty Cygan ).
Korta Genowefa ( od rodziny Pamułów z Rzeszotar ).
Korta Genowefa ( od chrześniaka Józka z rodziną ).                                                      
Korta Genowefa ( od kuzynek z Łazan ).                                                                                 Korta Genowefa ( od rodziny Dzięgów ).

Lenik Dorota ( od ciotki z wujkiem z Rzymu ).                                                                       Lenik Dorota ( od koleżanek i kolegów z zakładu pracy z Myślenic ).                                   Lenik Dorota ( od klasy 4 TGZ z wychowawczynią ).
Lenik Dorota ( od koleżanek i kolegów z zakładu pracy z Myślenic ).
Lenik Dorota ( od koleżanek i kolegów z zakładu pracy z Myślenic ).
Mastalski Jan ( od rodziny Kłapów ).
Mastalski Jan ( od sąsiadów i znajomych ).
Mastalski Jan ( od przyjaciół syna ).                                                                                       Mastalski Jan ( od rodziny Bazelów i Balickich ).
Tańcula Józef ( od rodziny Leszczyckich ).
Wróbel Andrzej ( od Filików i Stelmachów ).
Wróbel Andrzej ( od Anny Martyniak ).                                                                                   Zając Leon ( od rodziny Salów ).


Zmarli w 2009 roku

Zmarli w 2009 roku:
Czop Grzegorz ( od mieszkańców Zabłocia ).
Czop Grzegorz ( od mieszkańców Zabłocia ).
Dębowski Jan ( od Marty i Piotra Jarotków ).
Kot Czesława ( od chrześnicy z Kłaja z rodziną ).
Kot Stanisława ( od B. Michalczyk z rodziną ).
Kot Stanisława ( od Józefy i Mariana Grochotów ).
Kowalski Marian ( od sąsiadów Kamisińskich ).
Kruszyna Józefa ( od rodziny Grochotów ).
Kruszyna Józefa ( od rodziny Nogów ).
Kruszyna Józefa ( od Barbary Kowal ).
Kurowska Emila ( od Emilii z mężem Stanisławem z Zagórza ).
Łanoszka Zbigniew ( od rodziny Musiałów ).
Łanoszka Zbigniew ( od Michaliny i Wandy Jaszczyk ).
Łanoszka Zbigniew ( od sąsiadów: Miąsków, Mruców i klusków ).                
Matyszkiewicz Marian ( od Marii i Stanisława Buckich z Woli Filipowskiej ).                      
Nitka Daniel ( od rodziny Nitków z Oświęcimia ).
Nitka Daniel ( od kuzynki Barbary z Oświęcimia z córkami ).
Nitka Daniel ( od ojca chrzestnego ).

Nitka Daniel ( od ojca chrzestnego ).
Nitka Daniel ( od ojca chrzestnego ).
Nitka Daniel ( od ojca chrzestnego ).
Ptak Maria ( od rodziny Pączków z Książnic ).
Ptak Maria ( od rodziny Ptaków z Dobczyc ).
Ptak Maria ( od rodziny Mardyłów z Cichawy ).
Ptak Maria ( od rodziny Kołodziejów z Dobczyc i Jerzego Ptaka ).
Ptak Maria ( od rodziny Marciszów ).
Rzeszut Józef i rodzice: Marianna i Stanisław ( od Malików ze Sławkowic ).
Rzeszut Józef i jego rodzice: Marianna i Stanisław ( od Zasadów ).
Szczurek Szczepan ( od rodziny Hartabusów ).
Szczurek Szczepan ( od rodziny Chyrców z Cichawy ).
Szczurek Szczepan ( od rodziny Zychów ).
Szczurek Szczepan ( od rodziny Żupników ).
Szczurek Szczepan ( od rodziny Węglorzów z Cichawy ).
Szczurek Szczepan ( od Janiny Wrześniak z Surówek ).                                                
Szczurek Szczepan ( od rodziny Lechów z Cichawy ).
Szczurek Szczepan ( od Kubików z Przebieczan ).                                                        
Szczurek Szczepan ( od rodziny Romanów z Surówek ).                                      
Wójtowicz Czesław ( od koleżanek i kolegów z piekarni ).
Wójtowicz Czesław ( od Krystyny Oleksy z Krasnego ).
Wójtowicz Czesław ( od Andrzeja Górki z Wiatowic ).
Wrona Stanisław ( od Stefana Kozy ze Skrzydlnej ).
Wrona Stanisław ( od Anastazji i Władysława Trzópek z Porąbki ).
Wrona Stanisław ( od Jerzego Hanka z rodziną ).
Wrona Stanisław ( od rodziny Ściborów ).
Wrona Stanisław ( od kolegów z pracy ).
Wrona Stanisław ( od kuzynki Marty Dulik z Porąbki ).                                                  
Wrona Stanisław ( od Ireny Małaczyk ).                                                                            
Wrona Stanisław ( od właściciela firmy Hydrosprzęt ).