koleda

Wizyta duszpasterska 2010/ 2011 – kolęda

koleda


27 XII – poniedziałek

8.30     SUŁÓW  ( od P. Sołtys );  Ryje i Podryje do Bolesława Bednarza Ks. Proboszcz
8.30     SUŁÓW –Dołki; do P. Nalepów    Ks. Mirosław

28 XII – wtorek 
8.30     ZAPANKI ( od Pani Tańcula ) oraz SŁOMIANA      Ks. Proboszcz
8.00     TOMASZKOWICE ( od Antoniego Leśniaka do głównej drogi i dalej
do Adama Kasiny )   Ks. Mirosław

29 XIIśroda  
8.30     BISKUPICE ( od kościoła  do Pani Konopkowej )  Ks. Proboszcz
8.30     SUŁÓW -wieś    Ks. Mirosław

30 XII – czwartek       
8.30     DARSZYCE –od P. Salów strona prawa w kierunku kaplicy oraz domy z lewej strony od P. Hojołów do P. Liszkowskich     Ks. Proboszcz
8.30     DARSZYCE –od P. Kożuchów strona lewa do P. Wilków     Ks. Mirosław

31 XII – piątek
8.30     SUŁÓW –Dołki; dokończenie      Ks. Proboszcz
8.30     ZABŁOCIE –od P. Pilchów strona prawa do granicy Szczygłowa     Ks. Mirosław

3 I – poniedziałek
8.30     PACÓWKI –od P. Poznańskiego do P. Filipowiczów Ks. Proboszcz
8.30     PRZEBIECZANY –od Andrzeja Ligęzy ( Stary Gościniec ) strona prawa
do „Korala” następnie od P. Kurzydymów do P. Grabowskich       Ks. Mirosław

4 I – wtorek 

8.30     PRZEBIECZANY – od P. Markutów  Ks. Proboszcz
5 I – środa
 
14.00    PODRYJE –dokończenie: od Walerii Ciastoń do remizy i dalej do Dariusza Klimy   Ks. Proboszcz
8 I – sobota 

8.30     ZABŁOCIE –od sklepu do P. Porębskich i strona lewa do świetlicy        Ks. Proboszcz
8.00     TRĄBKI –od „Wietroka” ( od P. Ochońskich ); następnie cała prawa strona do szkoły ( do P. Kubowiczów )  Ks. Mirosław

10 I – poniedziałek
8.30  ZAPANKI –od Cecylii Kubik do Ireneusza Łanoszki
ok. 10.30 SZCZYGŁÓW –od P. Pilchów do P. Chytrosiów i Lebiestówka        Ks. Proboszcz
8.30 PRZEBIECZANY –od Pani Orłowskiej lewa strona do P. Kaniów      Ks. Mirosław

11 I – wtorek 
8.30     TOMASZKOWICE –strona prawa od P. Nogów Ks. Proboszcz

12 I – środa  
13.30    PRZEBIECZANY –„Wielopole”      Ks. Proboszcz

13 I – czwartek       
15.00    ZABŁOCIE –góra: od Suchoraby do Słomianej      Ks. Mirosław

14 I – piątek 
8.30  PRZEBIECZANY –„Stary Gościniec”
ok. 16.00 PRZEBIECZANY – przy E 4 ( od P. Rybotyckich do P. Kołaczyków )  Ks. Proboszcz

15 I – sobota
8.30     SZCZYGŁÓW –od P. Dąbrowskich do granicy z Biskupicami  Ks. Proboszcz
8.30     TRĄBKI –od Pani Wojciechowskiej i P. Lenartów tradycyjną
„Starą drogą” i „Kazimierz” do P. Waśniowskich.       Ks. Mirosław

17 I – poniedziałek
8.30     BISKUPICE –od P. Zająców do P. Domoniów oraz domy od. P. Kanarków do Michała Jaszczyka Ks. Proboszcz
8.30     TRĄBKI –od Małgorzaty Kot do P. Gasiów; następnie od Pani Bochenek do P. Szlachtów.  Ks. Mirosław

18 I – wtorek 
8.30 – BISKUPICE –od „Pastwisk” ( od P. Włodarczyków )
do Stanisława Konarskiego
ok. 14.30 TARNÓWKA –od Adama Waśniowskiego do Andrzeja Gaczoła   Ks. Proboszcz

20 I – czwartek
14.00    BISKUPICE –od granicy Szczygłowa do Wielkich Łąk       Ks. Mirosław

22 I – sobota 
8.30     TOMASZKOWICE –od Chorągwicy ( od P. Kalembów ) do P. Ciszków następnie w kierunku Winnicy ( do Pana Duraja ) Ks. Mirosław

24 I – poniedziałek       
8.30     TOMASZKOWICE –od P. Zadaków ( od masarni ) do dworu i dalej
w kierunku P. Jamków; następnie od Pani Romowicz do P. Niesmacznych    Ks. Mirosław

27 I – czwartek       
14.00    RYMARÓWKA Ks. Mirosław

29 I – sobota 
8.30     ZABIELE –od Aldony Chojnackiej do „Starego Gościńca” ( do P. Limanowskich )      Ks. Mirosław

31 I – poniedziałek       
8.30     SZCZYGŁÓW –od P. Wąsików do P. Jaszczyków      Ks. Mirosław