Zmarli w 1 poł. 2010 roku

Zmarli w 1 poł. 2010 roku:

Domoń Kazimierz ( od rodziny Faliszów z Dankowic ).
Domoń Kazimierz ( od rodziny Główków z Hałcnowa ).
Domoń Kazimierz ( od rodziny Kozików z Oświęcimia ).
Domoń Kazimierz ( od parafian św. Maksymiliana w Oświęcimiu ).
Domoń Kazimierz ( od parafian z Dankowic ).
Domoń Kazimierz ( od Sióstr Serafitek z Oświęcimia ).
Domoń Kazimierz ( od Dyrekcji, pracowników i uczniów Szk. Podstaw.
i Gimnazjum w Dankowicach ).
Domoń Kazimierz ( od współpracowników ks. Adama z Zespołu Szkół nr 1 w Oświęcimiu ).      Domoń Kazimierz ( od nauczycieli i pracowników ze Szkoły Podst. nr. 11 w Oświęcimiu ).    Domoń Kazimierz ( od członków Rycerstwa Niepokalanej Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu ).                                                                                                                       Domoń Zbigniew ( od rodziny Michalików ).
Jachimczak Wacława ( od rodziny Iskrzyckich z Rabki –Ponice ).
Jachimczak Wacława ( od rodziny Koników i Dańców z Chorągwicy ).
Jachimczak Wacława ( od Moniki Szawel z rodziną ).
Kasprzyk Agata ( od znajomych ze Słomianej ).                                                                 Kasprzyk Agata ( od znajomych ze Słomianej ).
Kasprzyk Agata ( od Jana i Doroty Cygan ).
Korta Genowefa ( od rodziny Pamułów z Rzeszotar ).
Korta Genowefa ( od chrześniaka Józka z rodziną ).
Korta Genowefa ( od kuzynek z Łazan ).                                                                                 Korta Genowefa ( od rodziny Dzięgów ).

Lenik Dorota ( od ciotki z wujkiem z Rzymu ).                                                                       Lenik Dorota ( od koleżanek i kolegów z zakładu pracy z Myślenic ).                                   Lenik Dorota ( od klasy 4 TGZ z wychowawczynią ).
Lenik Dorota ( od koleżanek i kolegów z zakładu pracy z Myślenic ).
Mastalski Jan ( od rodziny Kłapów ).
Mastalski Jan ( od sąsiadów i znajomych ).
Mastalski Jan ( od przyjaciół syna ).                                                                                       Mastalski Jan ( od rodziny Bazelów i Balickich ).
Tańcula Józef ( od rodziny Leszczyckich ).
Wróbel Andrzej ( od Filików i Stelmachów ).
Wróbel Andrzej ( od Anny Martyniak ).                                                                                   Zając Leon ( od rodziny Salów ).